Přespat v Kapli

Nabízíme ubytování v bývalém prostoru kostela sv. Markéty, který byl nedílnou součástí cisterciáckého kláštera, dnes zámku. Prostory jsou naprosto ojedinělé a každý pokoj je originál, jejich podrobné vybavení naleznete níže. Přímo v prostoru bývalého kostela jsou umístěny pokoje 1, 2, 3 a 4. V přístavbě kostela jsou pokoje 5, 6, 7, 8 a 9. Všechny pokoje a prostory jsou pokryty signálem vysokorychlostního internetu pomocí WI-FI. Součástí Penzionu V Kapli je i osvětlené parkoviště naproti penzionu. Parkování je u nás zdarma.

  • Příjezd: 14:00 - 19:00, Odjezd: 06:00 - 11:00 (V případě rezervace na booking.com se časy mohou lišit)
  • Plánujete-li příjezd v pozdějších večerních hodinách, informujte nás o tom prosím předem. Po 20:00 hodině kdy už je naše recepce zavřená se můžete ubytovat on-line formou. Klíče Vám necháme v KeyBoxu a jak se u nás vyznat naleznete v přehledném návodu zde.
  • Celý objekt je nekuřácký, kouření možné v zahradě.
  • V letní sezóně je plná cela za pokoj i při obsazení jednou osobou.
  • Děti jsou v našem penzionu vítány.
  • Za použití stávajících postelí pro děti do 4 let se neplatí.
  • Za dětské postýlky pro děti do 2 let se neplatí.
  • Za přistýlky pro všechny starší děti nebo dospělé se platí (Ceník ubytování).

Studio

Pozor studia se rekonstruují. 

V prvním patře bývalé barokní kaple se nacházejí dvě studia, kde jsou atypicky řešené manželské postele, které jsou z části situovány do prostoru bývalého kruhového schodiště. Zde je možno v pokoji připravit přistýlku, nebo dětskou postýlku. V ambitu s oblým stropem se nachází obývací prostor se sedačkou a volně stojící vanou. Ze studia č. 2 je krásný výhled na naši galerii v zahradě, zatímco ze studia č. 1 budete mít výhled přímo do areálu zámku. 

Pozor pokoje jsou právě v rekonstrukci a od května Vám zase budou k dispozici. Tentokrát už ale bez kuchyněk, zato ze spoustou nových věcí a ve zbrusu novém hávu. Na studiu nenajdete televizi.

Pokoje 3 a 4

Ve druhém patře bývalé kaple se nachází dva podkrovní pokoje. Koupelny jsou vybaveny sprchovými kouty.

Na každém z pokojů je možná jedna přistýlka, nebo Vám rádi připravíme také dětskou postýlku.

Pokoje mají výhled přes ulici na Bránský rybník, ale před případným hlukem jsou chráněny trojitým sklem, a proto na Vás bude čekat naprostý klid a soukromí.

V těchto pokojích jsou umístěny klimatizační jednotky.

Pokoje 5 a 6

Pokoje č. 5 a 6 jsou menší dvoulůžkové pokoje které se nacházející v novém křídle objektu.

Pokoj č. 5 v přízemí je uzpůsoben také pro hosty s omezením pohybu, kteří by mohli mít problém se schody do prvního patra. Pokoj má velká okna přímo do klidné zahrady. Koupelna je zařízena sprchovým koutem.
Pokoj č. 6 v prvním patře je vybaven rohovou vanu.
Z obou pokojů je krásný výhled do zahrady a na věž místního zámku.
Tyto pokoje bohužel neposkytují možnost přistýlek, ale je možno lůžka oddělit.

Apartmá 7

V prvním patře nového křídla se nachází dvoupokojové apartmá s kuchyňkou, koupelnou a dvěma ložnicemi. Apartmá je ideální volbou pro rodinu s dětmi nebo více přátel.

V ložnici najdete prostornou manželskou postel a výhled do klidné zahrady a na zámek.
Druhý pokoj je připravený buď jako obývací pokoj s kuchyňským koutem, nebo z něj lze připravit druhou ložnici například pro děti nebo přátele.
V apartmá je prostorná koupelna se sprchovým koutem a rohovou vanou.

Studio s vanou

Pokoje č. 8 a 9 jsou prostorné dvoulůžkové pokoje v prvním patře nového křídla. Z Pokoje č. 9 je výhled do zahrady penzionu, na celý žďárský zámek.

Oba pokoje mají jednu společnou zvláštnost a tou je prostorová vana pro dva, kterou najdete přímo v pokoji. Zaručí Vám opravdu zasloužený odpočinek.
V obou pokojích najdete také koupelnu se sprchovým koutem, který je důmyslně prosvětlen přírodním denním světlem skrz skleněnou stěnu.
Tyto pokoje bohužel neposkytují možnost přistýlek.

Ceník

Podmínky ubytování