Ubytování

Nabízíme ubytování v bývalém prostoru kostela sv. Markéty, který byl nedílnou součástí cisterciáckého kláštera, dnes zámku. Prostory jsou naprosto ojedinělé a každý pokoj je originál, jejich podrobné vybavení naleznete níže. Přímo v prostoru bývalého kostela jsou umístěny pokoje 1, 2, 3 a 4. V přístavbě kostela jsou pokoje 5, 6, 7, 8 a 9. Všechny pokoje a prostory jsou pokryty signálem vysokorychlostního internetu pomocí WI-FI. Součástí Penzionu V Kapli je i osvětlené parkoviště naproti penzionu. Parkování je u nás zdarma.

  • Příjezd: 14:00 - 19:00, Odjezd: 06:00 - 11:00 (V případě rezervace na booking.com se časy mohou lišit)
  • Plánujete-li příjezd v pozdějších večerních hodinách, informujte nás o tom prosím předem.
  • Celý objekt je nekuřácký, kouření možné v zahradě.
  • V letní sezóně je plná cela za pokoj i při obsazení jednou osobou.
  • Děti jsou v našem penzionu vítány.
  • Za použití stávajících postelí pro děti do 4 let se neplatí.
  • Za dětské postýlky pro děti do 2 let se neplatí.
  • Za přistýlky pro všechny starší děti nebo dospělé se platí (Ceník ubytování).

Studio

V prvním patře bývalé barokní kaple se nacházejí dvě studia, kde jsou atypicky řešené manželské postele, které jsou z části situovány do prostoru bývalého kruhového schodiště. Zde je možno v pokoji připravit dvě přistýlky, nebo dětskou postýlku. V ambitu s oblým stropem se nachází obývací prostor se sedačkou a kuchyňský koutek s ledničkou vybavenou mini-barem. Ze studia č. 2 je krásný výhled na naši galerii v zahradě, zatímco ze studia č. 1 budete mít výhled přímo do areálu zámku. Liší se pouze v tom, že v koupelně studia č. 1 se nachází vana, zatímco v studiu č. 2 najdete sprchový kout.

Pokoje 3 a 4

Ve druhém patře bývalé kaple se nachází dva podkrovní pokoje. Koupelny jsou vybaveny sprchovými kouty.

Na každém z pokojů je možná jedna přistýlka, nebo Vám rádi připravíme také dětskou postýlku.

Pokoje mají výhled přes ulici na Bránský rybník, ale před případným hlukem jsou chráněny trojitým sklem, a proto na Vás bude čekat naprostý klid a soukromí.

V těchto pokojích jsou umístěny klimatizační jednotky.

Pokoje 5 a 6

Pokoje č. 5 a 6 jsou menší dvoulůžkové pokoje které se nacházející v novém křídle objektu.

Pokoj č. 5 v přízemí je uzpůsoben také pro hosty s omezením pohybu, kteří by mohli mít problém se schody do prvního patra. Pokoj má velká okna přímo do klidné zahrady. Koupelna je zařízena sprchovým koutem.
Pokoj č. 6 v prvním patře je vybaven rohovou vanu.
Z obou pokojů je krásný výhled do zahrady a na věž místního zámku.
Tyto pokoje bohužel neposkytují možnost přistýlek, ale je možno lůžka oddělit.

Apartmá 7

V prvním patře nového křídla se nachází dvoupokojové apartmá s kuchyňkou, koupelnou a dvěma ložnicemi. Apartmá je ideální volbou pro rodinu s dětmi nebo více přátel.

V ložnici najdete prostornou manželskou postel a výhled do klidné zahrady a na zámek.
Druhý pokoj je připravený buď jako obývací pokoj s kuchyňským koutem, nebo z něj lze připravit druhou ložnici například pro děti nebo přátele.
V apartmá je prostorná koupelna se sprchovým koutem a rohovou vanou.

Studio s vanou

Pokoje č. 8 a 9 jsou prostorné dvoulůžkové pokoje v prvním patře nového křídla. Z Pokoje č. 9 je výhled do zahrady penzionu, na celý žďárský zámek.

Oba pokoje mají jednu společnou zvláštnost a tou je prostorová vana pro dva, kterou najdete přímo v pokoji. Zaručí Vám opravdu zasloužený odpočinek.
V obou pokojích najdete také koupelnu se sprchovým koutem, který je důmyslně prosvětlen přírodním denním světlem skrz skleněnou stěnu.
Tyto pokoje bohužel neposkytují možnost přistýlek.

CENÍK UBYTOVÁNÍ

PODMÍNKY UBYTOVÁNÍ

Virtuální prohlídka

Klasifikace

Náš penzion nemá oficiální klasifikaci (hvězdičky) a je jen na Vás, kam si nás zařadíte. Máme však na tuto otázku svůj pohled, a tak si můžete vybrat z následujícího:

 

      Pokoj se šváby a bez ramínek  

 Pokoj se šváby a s ramínky    

  Pokoj bez švábů a s ramínky

 

Kvalitu musí stejně posoudit každý host sám. Jste zváni, abyste kvalitu našeho penzionu vyzkoušeli sami. Rádi Vás také po všech pokojích provedeme, abyste si mohli udělat představu dříve, než si ubytování objednáte.