Přespat v Kapli

Rádi bychom, abyste stejně jako my, pocítili Genius loci který Kaple svaté Markéty má. Místo kde se zpomaluje čas. 

Na to jsme mysleli když jsme budovali jednotlivé pokoje a zařizovali je tak abyste v nich našli klid a pohodlí které si zasloužíte. 

A kde se vzbudíte? Například na kostelním kůru nebo až v samotném podkroví. Výběr je jenom na Vás. 

Studia v ambitu

...

V prvním patře bývalé barokní kaple se nachází dvě studia s netradičními řešeními manželských postelí, které částečně přesahují do prostoru dřívějšího kruhového schodiště. V prostoru s oblým stropem v ambitu se nachází obývací prostor s pohovkou a volně stojící vanou. Studio číslo 2 nabízí krásný výhled na naši zahradní galerii, zatímco studio číslo 1 poskytuje přímý výhled do zámeckého areálu.

V těchto studiích jsme také nahradili televize gramofóny. Věříme, že jste k nám nepřijeli sledovat televizi, a že si více užijete klidu a relaxace při poslechu dobré desky, nejlépe ve vaně.

Na tomto pokoji je možné nachystat přistýlku, nebo dětskou postýlku.

Pokoje na kůru

...

Uvnitř bývalé kaple, ve druhém patře, na kůru bývalého kostela se nachází dva podkrovní pokoje. Koupelny jsou vybaveny sprchovými kouty.

Z pokojů je výhled přes ulici na Bránský rybník. Ačkoli se nacházíme u silnice, můžete se těšit na naprostý klid a soukromí. Trojité sklo totiž spolehlivě odhluční i nejsilnější ruch.

Klimatizace vám zajistí příjemné klima v každém ročním období.

Studio s vanou

...

Pokoje č. 8 a 9 jsou prostorné dvoulůžkové pokoje v prvním patře nového křídla. Z Pokoje č. 9 je výhled do zahrady penzionu, na celý žďárský zámek.

Oba pokoje mají jednu společnou zvláštnost a tou je prostorová vana pro dva, kterou najdete přímo v pokoji. Zaručí Vám opravdu zasloužený odpočinek.
V obou pokojích najdete také koupelnu se sprchovým koutem, který je důmyslně prosvětlen přírodním denním světlem skrz skleněnou stěnu.
Tyto pokoje bohužel neposkytují možnost přistýlek.

Pokoje v přístavbě

...

Pokoje č. 5 a 6 jsou menší dvoulůžkové pokoje které se nacházející v novém křídle objektu.

Pokoj č. 5 v přízemí je uzpůsoben také pro hosty s omezením pohybu, kteří by mohli mít problém se schody do prvního patra. Pokoj má velká okna přímo do klidné zahrady. Koupelna je zařízena sprchovým koutem.
Pokoj č. 6 v prvním patře je vybaven rohovou vanu.
Z obou pokojů je krásný výhled do zahrady a na věž místního zámku.
Tyto pokoje bohužel neposkytují možnost přistýlek, ale je možno lůžka oddělit.

Apartmá 7

...

V prvním patře přístvaby se nachází dvoupokojové apartmá s kuchyňkou, koupelnou a dvěma ložnicemi. Apartmá je ideální volbou pro rodinu s dětmi nebo více přátel.

V ložnici najdete prostornou manželskou postel a výhled do klidné zahrady a na zámek.
Druhý pokoj je připravený buď jako obývací pokoj s kuchyňským koutem, nebo z něj lze připravit druhou ložnici například pro děti nebo přátele.
V apartmá je prostorná koupelna se sprchovým koutem a rohovou vanou.

Přímo v prostoru bývalého kostela jsou umístěny pokoje Studia v ambitu a Pokoje v podkroví. V přístavbě kostela jsou pak pokoje přístavbě, studia s vanou a Apartmá 7. Všechny pokoje a prostory jsou pokryty signálem internetu  WI-FI. Součástí Penzionu V Kapli je i osvětlené parkoviště naproti penzionu. Parkování je u nás zdarma.

  • O víkendu Vás zpravidla ubytujeme pouze na 2 dny ale to vše Vám ukáže náš rezervační systém.
  • Děti jsou v Kapli vítány.
  • Zdarma Vám také přichystáme na pokoj dětskou postýlku.
  • Pejsci u nástroje bohužel mohou jenom do některých pokojů v přístavbě (Pokoj v přístavbě a studie s Vanou)

Ceník

Podmínky ubytování