O nás

Kaple sv. Markéty je malý penzion v areálu zámku Žďár nad Sázavou 5 minut chůze od Kostela svatého Jana Nepomuckého na Zelené hoře (UNESCO). V budově bývalé barokní Kaple jejíž výstavba začala již v roce 1700 se nachází útulné ubytování se snídaní. Součástí penzionu s 9ti pokoji je také soukromá sauna, hala s krbem a skvělé zásobený sklep s Alsaskými víny. Kapli obklopuje příjemná odpočinková zahrada, vkusně doplněna sochami z místní keramické dílny, která je také součástí objektu. 

Práce v Kapli

Právě hledáme Dobrou duši našeho penzionu:

Kaple sv. Markéty v Zámku Žďáře hledá svojí dobrou duši. Někoho kdo ubytuje hosty s úsměvem, připraví jim snídani a případně i lehkou večeři a pomůže i s úklidem. 

Jsme moc malí na to abychom si hráli na specializované pozice a všichni jsou zde pro všechno 🙂

Nemáme ani restauraci ani kavárnu pro zákazníky z venku, ale staráme se výhradně o naše hosty tak abychom jim udělali co jiná očích uvidíme.

Můžete u nás očekávat práci v malé rodinném kolektivu ve velmi příjemném prostředí rodinného penzionu v budově bývalé barokní kaple. Setkáváte se s velmi zajímavými hosty a pokud vládnete cizím jazykem tak ho zde určitě použijete. 

Práce u nás není vůbec žádná flákána, ale je to celý den na nohou a v pohybu.

Hledáme buď nehodo na plný pracovní úvazek v režimu krátký dlouhý týden nebo na částečný úvazek kdy se dohodneme individuálně.