Nejaktuálnější informace o volném ubytování najdete v sekci Rezervace v našem rezervačním sytému.

Penzion V Kapli se nachází v historické budově bývalé kaple sv. Markéty, která byla součástí Cisterciáckého kláštera, dnešního Zámku Žďáru, nedaleko barokního poutního kostela Zelené hory - památky UNESCO.

Služby

ALSASKÉ VÍNO

Pro velký úspěch jsme navázali spolupráci s alsaským vinařstvím Leipp-Leininger a stali jsme se tak přímým dovozcem těchto exkluzivních vín pro Českou republiku.

Našim hostům proto můžeme nabídnout tuto lahůdku mezi světovými víny za bezkonkurenční ceny. Jejich chuti se málokteré víno vyrovná.

KERAMIKA

Prostředí našeho Penzionu V Kapli a jeho kavárny neodmyslitelně dotváří keramika z dílny Jitky Hendrychové a její dcery Lucie.

Každé dílo, jenž vidíte, je naprostý originál a téměř každé může zdobit Váš byt, dům, nebo zahradu.

Keramika pálená při teplotách vyšších než dvanáct set stupňů je mrazu odolná a vydrží tak i zimy na Vysočině.

DOMÁCÍ SUŠENÁ ŠUNKA

Kvalitní maso, ušlechtilá plíseň, skvělé podmínky a zejména poctivá práce pana majitele. Záruka neskonalé dobroty.

Postup výroby je rozložen do 6 měsíců. Šunka po měsíčním nakládání a lehkém uzení zraje obalena v ušlechtilé plísni. Navštivte náš Penzion V Kapli a přesvědčte se sami. První vzorky jsou už k ochutnání.

Všechny naše služby

Video prohlídka

Novinky

Kočár s Baronem

Nabízíme projížďku kočárem po okolí. Kočár je možné využít pro 2 až 4 osoby a je to úžasný zážitek a zpestření Vašeho pobytu. Nutno objednat 12 hodin předem. Hodina projížďky 600 Kč. Nechte se povozit v krásném kočáře  černým běloušem Boulogne jménem Baron.

Vynikající kuchyně v restauraci Grand Poppet.

Nová služba: Dle Vašeho požadavku Vás odvezeme do nové skvělé restaurace Grand Poppet a po večeři máte zajištěnu dopravu zpět do našeho penzionu. A to zdarma.

Zobrazit všechny novinky

Domácí šunka

V prostorách kuchyňky v přístavbě se za prosklenými dveřmi suší vepřové vykostěné šunky na způsob tyrolského špeku a hovězí falešná svíčková na způsob hovězího karé. Kvalitní maso, ušlechtilá plíseň, skvělé podmínky a zejména poctivá práce pana majitele. Záruka neskonalé dobroty.

Postup výroby je rozložen do 6 měsíců. Šunka po měsíčním nakládání a lehkém uzení zraje obalena v ušlechtilé plísni. Maso postupně ztrácí obsah vody, zahřívá se na teplotu 40 °C v jádře masa a jeho hmotnost je na konci procesu poloviční. Navštivte náš Penzion V Kapli a přesvědčte se sami. První vzorky jsou už k ochutnání.

Návštěvní kniha

Napiště nový záznam do knihy návštěv

 
 
 
 
 
 
* Položky s hvězdičkou je nutné vyplnit.
76 entries.
manzele Jiterskych
Prožili jsme krásný víkend s vnoučaty. Apartmá pěkně zařízené,krásné a klidné spaní čisté a v pěkném povlečeni. Výborná sušená šunka pana majitele, alsaská vina, koláč ala Alsas no a zapálený krb jen dokresluje krásnou atmosféru. Doporučujem všem,kteři ocení Vyjímečnost.
Vágnerovi
Pobyt v Penzionu v Kapli jsme dostali svatebním darem od našich přátel. Byl to překrásný pobyt. Penzion v Kapli vřele doporučujeme. Nejenom vynikající domácí šunka od pana majitele, velmi chutná Tarte flambé, Alsaská vína a snídaně do postele.. ale také velice příjemný, ochotný přístup personálu, krásné prostředí, a prostě vše, co patří k prožití krásných chvil patří. Děkujeme
Martin a Ludmila Holinkovi
Děkujeme za krásný a velmi příjemný pobyt. Každému doporučujeme. Je to klidné a odpočinkové prostředí s milými hostiteli, kteří mají ke každému individální přístup . Jsme moc rádi, že jsme zde mohli strávit se synem velmi příjemný víkend. Děkujeme!
Zdenka a Luděk s Vojtěchem
Vnímáme toto výjimečné místo jako Ostrov všeho dobrého. Přijetí, péče, vynikající kuchyně - především domácí šunka a chléb, velmi citlivě rekonstruované prostory s příběhem. Děkujeme, určitě se vrátíme.
aleš hájek
Vracíme se opakovaně, již několik mnoho let. A protože nejsme blbí, víme proč to děláme. Doporučování je k ničemu, prostě se ta pohoda musí zažít!!! U Henrychů je tak, jak by mělo být na světě.
Ella
Velmi příjemné místo, ochotní majitelé, krásná zahrada, pěkně zařízený pokoj (skvěle se nám spalo), výborná sušená šunka. Vřele doporučujeme. Ella a Vašek
Kateřina
Naprostá spokojenost, klid, pohoda a příjemná atmosféra. Úroveň služeb, které poskytují je prostě skvělá a já sem moc ráda, že sme tohle místo navštívily. Děkujeme moc!
Michal Šajtar s rodinou
Byli jsme zde již podruhé a rozhodně ne naposled, protože se nám líbí jak neobvyklé ubytování v pokojích "do oblouku", skvělé snídaně, večeře i moučníky, posezení na zahradě a to vše díky mimořádnému přístupu majitelů. Vřele doporučujeme.
Pavel Zumr
Byli jsme naprosto a velmi spokojeni,neopakovatelná atmosféra a skvělá gastronomie.Profesionální přístup majitelů,pro které není přání hostů žádný problém. Výtečná domácí šunka a výborné alsaské víno. Děkujeme za ubytování, určitě se vrátíme... manželé a syn Zumrovi, Brno
Irena Matějková
V penzionu se nám líbilo, netradiční místo, velmi příjemné posezení na zahradě, hezká keramika. Skvělá snídaně a příjemný pan majitel. Byli jsme velmi spokojeni. Určitě všem doporučujeme. Irena
Radek
Ubytování jsme dali jako dárek našim rodičům. Naprostá spokojenost a velmi milé a příjemné prostředí. Paní majitelka je velmi příjemná a ochotná paní. Odpoledne skvělé posezení, ve skvělém prostředí se skvělým vínem. Doporučuji!!!
Franta
Všechna předchozí hodnocení jsou naprosto pravdivá. Pokud by jste při výběru tohoto ubytování měli obavu z ruchu vedlejší komunikace jako já, tak je tato obava naprosto zbytečná. Ani v pokoji, ani v zahradě neslyšíte nic z venkovního ruchu a chaosu.
Anna
Krásné stylové ubytování, velmi ochotní majitelé, vynikající snídaně, atmosféra, venkovní posezení - byli jsme nadšeni 🙂
Monika Konečná
Penzion v Kapli je místo odkud se nechce odcházet a chce se vracet. Pokud chcete spočinout, zastavit se a nadechnout se, mohu toto kulturní místo jen doporučit. Děkuji majitelům za jejich um a že jsem zde mohla pobýt. Monika Konečná
Jarda
Již potřetí během roku jsme navštívili penzion V kapli a znovu jsme byli okouzleni magickou silou tohoto místa, kde na vás dýchne historie tohoto místa, užasná zahrada, gastro na nejvyšší úrovni, jako bonus vynikající alsaská vína a hlavně přístup majitelů, pro které není žádně přání hosta nesplnitelné a to dokresluje atmosferu tohoto místa, moc děkujeme
Jeanetta Poláková
Poznali jsme s manželem nové místo, kde se invence potkala s talentem, pílí a pracovitostí. Atmosféra prostoru je umocněná nádhernou keramikou paní majitelky, zelení romantické zahrady s relaxačním posezením a je završeno vynikající gastronomií. Vše tvoří neopakovatelný zážitek z ubytování "V kapli" u manželů Hendrychových. Moc děkujeme. Polákovi
Pavel
Perfektné jedlo, prostredie, útulná izba. Bol som veľmi spokojný. To čo robí tento penzión výnimočným, je prístup majiteľa k hosťom.
manželé Luňáčkovi
Krásný rodinný penzion V Kapli má úžasný genius loci. Milí a pozorní majitelé, vkusné prostředí, kterému dominuje impozantní jídelna na místě původní kaple, alsaská vína, skvělá domácí šunka i krásné okolí …Určitě se sem vrátíme!
Petra Škrnová
Krásný pobyt v rodinném penzionu s osobním přístupem ke klientům. Skvělá bohatá snídaně. Co se týká večeře, rovněž doporučuji - jeden večer lahodná grilovaná krkovička, druhý večer domácí slaný koláč tarte flambé. Vynikající. Za příznivého počasí možno posedět v útulné zahradě. Parkování u penzionu rovněž zajištěno. Poloha ubytovacího zařízení je ideální. Nachází se v těsné blízkosti ždárského zámeckého areálu a památky UNESCO - Poutního kostela sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře od Santiniho. Poblíž vede cyklistická stezka a v docházkové vzdálenosti je možné navštívit rekreační areál Pilák - možnost koupání, hřiště, prolejzačky, pískoviště, minigolf, discgolf, stolní tenis aj. V budoucnu ráda navštívím znovu.
Karel Tlamáček
Úžasný penzion. Velice jsem byl mile překvapen nejen snídaněmi, ale i nabídkou večeří. Tak skvělá domácí kuchyně to jsem již dlouho neochutnal. Velice doporučuji.
Dana
Penzion se nachází na velmi pozitivním místě, tím myslím nejen kapli samotnou, ale celý areál zámku až po Zelenou Horu. Tento potenciál je tvůrčími a milými majiteli využitý s maximální úctou a citem tak, že vzniká oáza s nádechem Francie, harmonie, krásy.....jednoduše krása 🙂
Radim Vlach
Již po několikáté jsme strávili silvestrovské dny v penzionu Kaple. Díky těmto pobytům máme jistotu, že do Nového roku vstoupíme s pozitivní náladou. Každá návštěva je pro nás neopakovatelným zážitkem a již teď se těšíme na další rok. Krásné útulné prostředí, majitelé odevzadní své práci, kteří tvoří příjemnou atmosféru.
Eliška Kutějová
Penzion v Kapli mohu jen doporučit. Krásné místo a opravdu velmi milý přístup majitelů a personálu. Na domácí sušenou šunku a skvělé palačinky vzpomínáme dodnes :). Rozhodně jsme zde nebyly naposledy!
Jarda
V penzionu v Kapli jsme byli již v srpnu a nyní znovu v prosinci na oslavu narozenin a znovu jsme byli nadšeni jak ubytováním tak úžasnou snídaní a opravdu velmi milým přístupem pana majitele, který nás navíc seznámil s přípravou a vlastním uzením té úžasné šunky. Moc děkujeme a už se těšíme na další návštěvu. Jarda a Marcela
Míla Koubková
Ubytování na 3 noci se snídaní a "lehkou" 😀 večeří... Lehkou, že jsem byly nabaštění až do rána a ráno snídaně zase nanovo 🙂 Vše samozřejmě myšleno jen a jen v dobrém, v tom nejlepším. Parkování naproti penzionu bez problémů, místa dost. Penzion z venku krása sama, uvnitř také. Nádherné prostory, nevěděly jsme, kam koukat dřív... Paní a pan majitel mooooooc příjemní, ochotní, vstřícní... prostě fajn. Na jídle jsem si pokaždé pochutnaly, na konci snídaně, když už do sebe nic nedostanete, tak jako sladkou tečku vám přinesou výbornou palačinku. To je fuška! Sušená šunka, francouzský koláč, Alsaská vína... dobrota. A pokoj ? Hezký, útulný, s krásným výhledem, s pohodlnými postelemi, velkou telkou a vanou... hodnocení na výbornou. A vše kousek od Zámku. Skoro jako ubytování na zámku. Za vše a všem moc děkujeme. Máme Žďár opět v plánu navštívit, protože Zelená Hora, Zámek, okolí je nádherné místo 🙂 Moc se nám tam líbilo a opět se zase rádi vrátíme 🙂 Ze Šumperka zdravíme a do Kaple přejeme jen to dobré. Děkujeme.
Martin Benda
V penzionu jsem byl pouze jednu noc, nicméně vše bylo dokonalé, od ubytování, občerstvení, alsaských vín po vstřícnost a úžasnou ochotu personálu a majitelů. Proto jsem neváhal a zorganizoval zde výjezdní poradu týmu, na kterou se už teď velmi těším.
Pavel
Normálně nikam své zážitky z cest a ubytování nepíši, ale Penzion v Kapli a péče pana majitele je skutečně mimořádný zážitek. Jakmile za Vámi zapadnou dveře do ulice, octnete se ve světě komfortu, čistoty, vůně starých knih i čerstvého pečiva u snídaně v nádherné kapli s výhledem do obytné zahrady.
Pavla Glacová
Pobyt v penzionu byl pro nás nezapomenutelným zážitkem. Krásné prostředí dýchalo úžasnou atmosférou, naprosto kouzelná zahrada doplněná o umělecká keramická díla paní majitelky a její dcery. Příjemní a milí majitelé a jejich profesionální přístup jen dokreslil dokonalost tohoto pobytu. Moc rádi se opět někdy vrátíme. Děkujeme za možnost tady pobýt.
Pavlína
Skvělý zážitek. Krásné prostory, výborné víno, domácí šunka, bohatá snídaně, a to všechno dovedla k dokonalosti péče pana majitele 🙂 Moc děkujeme a těšíme se na příště.
Dominika Cittnarová
Jedním slovem perfektní. Ihned jsme zarezervovali ubytování i na Silvestra, personál je milý a ochotný, prostředí nádherné. Těším se až zas přijedeme.
Bohumila
Vrátili jsme se s manželem před 2 dny z Penzionu v Kapli. Bylo tady super, fakt se nám tady moc líbilo. Strávili jsme tu 5 nocí a bylo o nás velmi dobře postaráno. Dokonce jsme si zakoupili i dvě keramická dílka ze zdejší dílny paní Jitky a její dcery Lucky.Žďár nad Sázavou je velmi pěkné město a o Vysočině ani nemluvě. Prostě nádhera !!
Tereza
Ubytování v penzionu jsme si skutečně užili, především pak úžasnou atmosféru, vstřícnost personálu, bezproblémový přístup k dětem i k pejskovi a skvělé dezerty. Moc děkujeme a někdy opět nashledanou!
Kateřina
Velice děkujeme za krásný a příjemný pobyt v tomto penzionu, velký dík patří nejen manželům Hendrychovým, ale i ostatnímu personálu, který je velice ochotný, nádherné, čisté prostě super ubytování, překrásné posezení v zahradě s krásnou keramikou od paní majitelky a její dcery v blízkosti Zelené Hory a ostatních krásných památek. Určitě se k Vám rádi budeme vracet a budeme všem přátelům doporčovat. Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám hodně spokojených zákazníků.
Radek a Libuše
Pobyt v penzionu byl mimořádný zážitek. Panu majiteli velmi záleží na pohodě hostů. Ubytování na úrovni, opravdu krásná zahrada, skvělé snídaně korunované výbornou palačinkou, celkově skvělá atmosféra. Pobyt v tomto penzionu vřele doporučujeme. Děkujeme !
Marcela Tauferová
Děkujeme za velmi příjemný, i když krátký pobyt. Vtipný vzkaz na vizitce "nezahazovat, určitě se sem vrátím" hovoří za vše. Spolu s kouzelnou Zelenou horou a muzeem (více jsme nestihli) je to jeden z nezapomenutelných výletů. Penzion má přesně to + navíc, které z obyčejného přespání se snídaní udělá nezapomenutelný zážitek. Krása! Děkujeme!
Pavla
Nádherné ubytování, kouzelná zahrada s keramikou, příjemná obsluha,lahodné dobrůtky... Děkujeme za krásnou dovolenou ! Rádi se vrátíme !!!
Jiřina
Úžasný pension, atmosféra I personal 🙂
Daniel Spilka
Ubytování bylo super! Jel jsem na služební cestu a přespal tak bohužel jen jednu noc, ale prostředí, pokoje i snídaně mohu ohodnotit 10/10 🙂
Stejně jako před lety, zážitkový nastal lov, zas přináší podněty, utápím se v toku slov. Zasluhuje sonety, radost patří k životu. Životem jsme semletý, trouba ztrácí hodnotu, dobytek je hovězí. Krásný kousek planety, kdo chce, ten je ujetý, hrdlo k hrdlu náleží. A svět spadlý z komety - Kaple svaté Markéty.
Dobrý den,dekujeme za vše. Bylo to fajn a zahrada a vína jsou skvělá, výborná kuchyně a vše za velmi rozumně ceny.Nashledanou Zuzana a radek
Vašek
Stejně jako před lety, zážitkový nastal lov, zas přináší podněty, utápím se v toku slov. Zasluhuje sonety, radost patří k životu. Životem jsme semletý, trouba ztrácí hodnotu, dobytek je hovězí. Krásný kousek planety, kdo chce, ten je ujetý, hrdlo k hrdlu náleží. A svět spadlý z komety - Kaple svaté Markéty.
ašek
http://ovafory.blog.cz/1707/sonet-svate-markety
Jan
Krásné prostředí, od kaple před zahradu až po hotelový pokoj. Výborné snídaně, vstřícný personál, prostě všechno bezva. Moc doporučuji!
Terka
Krásná relaxační zahrada, milé doplňky, příjemná obsluha, vynikající snídaně!:))))) děkujeme
Daniela
Láska na první pohled - jedno z nejkouzelnějších míst, jaká jsem kdy v ubytování prožila (a to mám opravdu co srovnávat). Je až neuvěřitelné, že taková oáza klidu, pohody, příjemného luxusu, doplněná skvělou kuchyní a milým přístupem personálu, se nachází v malém českém městě. Večerní posezení v klášterní zahradě, za tichého přihlížení keramických příšerek a za zvuků odkudsi se linoucí hudby mě určitě přivede zpět. P.S. Keramická slepice už mi zdobí zahradu. Děkuji.
Markéta
Po tomhle penzionu se nám každý další bude už zdát jen horší... naprostá spokojenost. Krásné prostředí, přátelská atmosféra, milí majitelé i ostatní personál, výborné snídaně i další jídlo a pití.
Maciej Zawada
Hello, Looking for one room for 2 persons from 28th of June till 4th of july
Franz
We had a very nice stay at the Kapli in an amazing environment. The staff is friendly, helpful and did everything making our stay very comfortable. The area around the Kapli is very nice and we had a hike round the lake up to the hill to Zelena Hora. The room, we occupied the studio No. 1, was clean and we had everything all we needed. The breakfast ist very good, and was almost too much for us. All in all we can reccommend the Kapli without any restrictions. You get for what you payed for. :Thumbs up: Coming back for sure.
Hana
Romantické místo s kouzelnou atmosférou a moc milí lidé! Díky tomu jsme se ocitli v úplně jiném světě a úžasně si odpočinuli. A snídaně v zahradě? Nezapomenutelné!! 🙂 Díky za ochotu a péči!
katka
Byli jsme zde podruhé v krátké době a opět super!!! Můžu jen vřele doporučit, tady se budete mít dobře!
Jan Zelenka
Jeden z nejhezčích penzionů, co jsem v Evropě viděl. Krásné prostředí i zázemí s omračující atmosférou. Doporučuji.
emprie
La technologie a le pouvoir everybody..its vraiment aussi grand que vous pouvez le faire et va aussi loin que vous pouvez prendre it..People sont entrer en contact avec les pirates pour les aider à prédire le marché boursier, les prêts étudiants clairs, EXPUNGE casier judiciaire, mise à niveau grades universitaires, comptes bancaires et autres dettes, fixer les cotes de crédit, le double de votre déclaration de revenus et aider les entreprises competitors..contact pirater hackempire007@gmail.com Vous avez besoin d'un pirate averti cependant, celui qui serait en mesure de réaliser et d'exécuter avec succès hacks sur votre nom tout en gardant tout discret et sous le rada
Richard & Ine Pasveer
Měli jsme velmi příjemný týden v Penzionu V Kapli. Místnost byla jedinečná. Nastavení byla krásná, jídlo bylo skvělé a personál byl velmi přátelský. Budeme rádi vracet! Wir hatten eine sehr angenehme Woche in Penzion V Kapli. Das Zimmer war einzigartig. Die Lage war wunderschön, das Essen war super und das Personal war sehr freundlich. Wir kommen gerne wieder!
Ing.Peter Majerovič
Strávili sme tu síce iba jednu noc, ale zážitok to bol krásny - príjemná atmosféra ( až komorná ), príjemný a komunikatívny personál. Určite sa sem ešte vrátime aj s priateľmi. ďakujeme
Pavel Cink
Zatim muj neprijemnejsi zazitek na cestach po eu. Pohodlne a stylove ubytovani. Pozorny a ochotny personal. Celkove petihvezdickovy zazitek.
Kamila a Dalibor Balogovi
Moc krásné a stylové ubytování, velmi ochotný a milý personál. Výborné víno a palačinky
Vít Skořepa
Byli jsme nadseni,již podruhe.Tentokrat na 2 noci,pred Velikonoci,jeste ,ze tak....Uz jsme toho v Cechach nacestovali docela hodne a uz myslim si mame trochu prehled,co je dobre a co neni.A tenhle Kaple je kvalita.Oaza vseho dobreho,umocneno snidani ala carte,ne neni to jiz v nasich koncinach bezne,svedske stoly zaplavuji pensiony a hotely,aby usetrili a skazili celkovy dojem.Tady prekvapive zustava vse po starem,umocneno originalitou,snidane jsou skvele,ham and eggs s vlastni susenou sunkou,tecka v podobe palacinky se skorici,bozske!Pro me to byl umelecky zazitek v bozske blizkosti.Dekujeme moc
Andrea a Michal Koblížkovi
Do Penzionu v Kapli se rádi vrátíme na delší dobu. Nádherné prostředí, skvělé jídlo a víno, výborná péče o hosty. Snad ještě nikde jsme nezažili tak pěkný přístup k hostům. Děkujeme.
Jiřina a Standa Tomkovi
Děkujeme , prožili jsme u vás krásné velikonoční svátky . Perfektní péče o hosty , příjemné ubytování a výborné jídlo a víno . Doporučíme všem našim kamarádům .
Milan
Moc příjemné ubytování, krásné interiéry a příjemný personál. Určitě se zde opět ukážu.
Libor Šimek
Penzion v Kapli je vedle Santiniho Zelené hory klenotem Ždáru.
Katka
Dobrý den. Děkujeme. Skvělé místo. Perfektní služby. Penzion s atmosférou. Všem doporučuji. Určitě se vrátíme. PS: Výborná šunka a víno.
Lucie
Skvělé ubytování: úžasná atmosféra, báječná snídaně, příjemná obsluha a výborné víno. Děkujeme!
Eliška
Vše dokonalé, děkujeme za pobyt. Vřele doporučujeme všem!
Petr Ott
Perfektní pobyt, nádherné místo, vynikající služby
JanO
Dobrý den. Jakou máte otevírací dobu pro kavárnu přes zimu? Že bych se v sobotu zase jednou zastavil.
Lukáš
Všem potencionálním a nerozhodnutým zájemcům o ubytování V kapli - je to zde opravdu krásné, milé, přirozené, prostě fakt krásný...
Marie
Krásný penzion a úžasným kouzlem, útulné pokoje, příjemná obsluha a vynikající víno!
Martina
Krasne ubytovani! Muzu vsem vrele doporucit.
Pavlina V.
Obrovské díky za vše. Krásné ubytování, úžasní majitelé, bájo masáž, francouzský koláč, víno a snídaně...Určitě se velmi rádi opět vrátíme. Doporučujeme všem, už kvůli nádherné lokaci, atmosféřě, energii a prima maitelům. ☼☼☼
Zuzana T.
Krásné prostředí, milý a ochotný personál. Už jsme tady byli podruhé, vše zůstalo perfektní, mezitím přibylo parkoviště.
Tomáš Gróf
Všetko bolo skvelé, raňajky úžasné, personal milý,izba krasna cista utulna, tak nejak by to malo byt v ubytovacich zariadeniach. Mozno si treba dat pozor aku izbu si clovek rezevuje. Ak ste sam cestujuci ako ja, tak je to jedno. Ak ste rodina alebo dvojica - rezervujte si vacsiu izbu.
Viktor Hrabánek
Pokaždé je pro nás pobyt u vás kouzelný zážitek. Krasné místo. Máme se u vás vždy jako v bavlnce. Děkujeme!
Marian Slaninka
V penzionu Kaple jsem byl podruhé a mé dojmy jsou pokaždé lepší. Ubytování je na vysoké úrovni a služby snad na ještě vyšší. Kombinace podnebí na Vysočině, čistoty a vůní v penzionu a jeho zahradě stejně jako vlídnost personálu je to, co vytváří velice positivní dojem z pobytu. Ceny jsou více než přijatelné. Osobně jen mohu konstatovat, že mi je líto, že služební cesty do Žďáru nemohu absolovovat na delší dobu 😉
Rita Váchová
Do penzionu se vracíme už několik let - skvělá atmosféra, vždy příjemní majitelé i ostatní slečny z obsluhy, báječné večerní grilování, vkusné a stylové ubytování, zahrada s posezením, ........... tady se člověk cítí skvěle A snídaně, které jinde nezažijete : ) Doporučujeme všem a majitelům patří velký dík
Novotná P.
Novotná P.
administrator
úžasný