Penzion V Kapli se nachází v historické budově bývalé kaple sv. Markéty, která byla součástí Cisterciáckého kláštera, dnešního Zámku Žďáru, nedaleko barokního poutního kostela Zelené hory - památky UNESCO.

Služby

ALSASKÉ VÍNO

Pro velký úspěch jsme navázali spolupráci s alsaským vinařstvím Leipp-Leininger a stali jsme se tak přímým dovozcem těchto exkluzivních vín pro Českou republiku.

Našim hostům proto můžeme nabídnout tuto lahůdku mezi světovými víny za bezkonkurenční ceny. Jejich chuti se málokteré víno vyrovná.

KERAMIKA

Prostředí našeho Penzionu V Kapli a jeho kavárny neodmyslitelně dotváří keramika z dílny Jitky Hendrychové a její dcery Lucie.

Každé dílo, jenž vidíte, je naprostý originál a téměř každé může zdobit Váš byt, dům, nebo zahradu.

Keramika pálená při teplotách vyšších než dvanáct set stupňů je mrazu odolná a vydrží tak i zimy na Vysočině.

DOMÁCÍ SUŠENÁ ŠUNKA

Kvalitní maso, ušlechtilá plíseň, skvělé podmínky a zejména poctivá práce pana majitele. Záruka neskonalé dobroty.

Postup výroby je rozložen do 6 měsíců. Šunka po měsíčním nakládání a lehkém uzení zraje obalena v ušlechtilé plísni. Navštivte náš Penzion V Kapli a přesvědčte se sami. První vzorky jsou už k ochutnání.

Všechny naše služby

Video prohlídka

Novinky

Cristian Gutiérrez – Kytara mezi světy

Typ: koncert Místo konání: Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého (Žďár nad Sázavou) Datum a čas konání: čt 12.10.2017 19:00 – 20:30 Popis: Festival varhanní a komorní hudby – 8. ročník. Cristian Gutiérrez (Chile), barokní kytara Kytara mezi světy Cristian Gutiérrez je kytarový virtuos a charizmatický znalec barokní hudby z jižní Ameriky. Jeho koncert představí barokní […]

Den venkova

http://www.zamekzdar.cz/wp-content/uploads/2017/02/tazny-kun-300×199.jpg Poznejte život na žďárském zámeckém panství tak, jak funguje už od 13. století až dodnes! 28.10.2017 9:00-17:00 Představíme vám fungování celého zámeckého hospodářství, přírodu a venkov Žďárských vrchů. ◦Lesy a myslivost ◾ukázky loveckých psů – povídání o využití psů pro práci, kontakt s pejsky ◾ukázky práce s koňmi v lese (tahání klády) ◾střelba z […]

Zobrazit všechny novinky

Návštěvní kniha

Napiště nový záznam do knihy návštěv

 
 
 
 
 
 
* Položky s hvězdičkou je nutné vyplnit.
51 entries.
Maciej Zawada
Hello, Looking for one room for 2 persons from 28th of June till 4th of july
Franz
We had a very nice stay at the Kapli in an amazing environment. The staff is friendly, helpful and did everything making our stay very comfortable. The area around the Kapli is very nice and we had a hike round the lake up to the hill to Zelena Hora. The room, we occupied the studio No. 1, was clean and we had everything all we needed. The breakfast ist very good, and was almost too much for us. All in all we can reccommend the Kapli without any restrictions. You get for what you payed for. :Thumbs up: Coming back for sure.
Hana
Romantické místo s kouzelnou atmosférou a moc milí lidé! Díky tomu jsme se ocitli v úplně jiném světě a úžasně si odpočinuli. A snídaně v zahradě? Nezapomenutelné!! 🙂 Díky za ochotu a péči!
katka
Byli jsme zde podruhé v krátké době a opět super!!! Můžu jen vřele doporučit, tady se budete mít dobře!
Jan Zelenka
Jeden z nejhezčích penzionů, co jsem v Evropě viděl. Krásné prostředí i zázemí s omračující atmosférou. Doporučuji.