Penzion V Kapli se nachází v historické budově bývalé kaple sv. Markéty, která byla součástí Cisterciáckého kláštera, dnešního Zámku Žďáru, nedaleko barokního poutního kostela Zelené hory - památky UNESCO.

Služby

ALSASKÉ VÍNO

Pro velký úspěch jsme navázali spolupráci s alsaským vinařstvím Leipp-Leininger a stali jsme se tak přímým dovozcem těchto exkluzivních vín pro Českou republiku.

Našim hostům proto můžeme nabídnout tuto lahůdku mezi světovými víny za bezkonkurenční ceny. Jejich chuti se málokteré víno vyrovná.

KERAMIKA

Prostředí našeho Penzionu V Kapli a jeho kavárny neodmyslitelně dotváří keramika z dílny Jitky Hendrychové a její dcery Lucie.

Každé dílo, jenž vidíte, je naprostý originál a téměř každé může zdobit Váš byt, dům, nebo zahradu.

Keramika pálená při teplotách vyšších než dvanáct set stupňů je mrazu odolná a vydrží tak i zimy na Vysočině.

DOMÁCÍ SUŠENÁ ŠUNKA

Kvalitní maso, ušlechtilá plíseň, skvělé podmínky a zejména poctivá práce pana majitele. Záruka neskonalé dobroty.

Postup výroby je rozložen do 6 měsíců. Šunka po měsíčním nakládání a lehkém uzení zraje obalena v ušlechtilé plísni. Navštivte náš Penzion V Kapli a přesvědčte se sami. První vzorky jsou už k ochutnání.

Všechny naše služby

Video prohlídka

Novinky

Vynikající kuchyně v restauraci Grand Poppet.

Nová služba: Dle Vašeho požadavku Vás odvezeme do nové skvělé restaurace Grand Poppet a po večeři máte zajištěnu dopravu zpět do našeho penzionu. A to zdarma.

Velikonoce na zámku

29.3.2018 – 2.4.2018 Akce pro děti Velikonoce u nás slavíme už od Zeleného čtvrtku až do Velikonočního pondělí (29.3.-2.4.). Těšte se na speciální velikonoční nabídku zámecké kavárny, velikonoční hru pro děti nebo inspirativní jarní výzdobu zámku. Velikonoční hra pro děti 29. 3–2. 4. (9:00–17:00) Zapomnětlivý beránek Rozinka má problém, který mu můžete pomoci vyřešit pouze […]

Dny otevřených zahrad

26.5.2018 – 27.5.2018 Kulturní akce Tradiční otevření soukromých zahrad paní Thamary Kinsky ve dnech 26.-27.5., pestrý a jedinečný doprovodný program pro celou rodinu, na prvním místě je příroda a kreativita, prodej lidových výrobků, hudební a divadelní představení, přednášky a soutěže.

Zobrazit všechny novinky

Návštěvní kniha

Napiště nový záznam do knihy návštěv

 
 
 
 
 
 
* Položky s hvězdičkou je nutné vyplnit.
55 entries.
Marie
Krásný penzion a úžasným kouzlem, útulné pokoje, příjemná obsluha a vynikající víno!
Martina
Krasne ubytovani! Muzu vsem vrele doporucit.
Pavlina V.
Obrovské díky za vše. Krásné ubytování, úžasní majitelé, bájo masáž, francouzský koláč, víno a snídaně...Určitě se velmi rádi opět vrátíme. Doporučujeme všem, už kvůli nádherné lokaci, atmosféřě, energii a prima maitelům. ☼☼☼
Zuzana T.
Krásné prostředí, milý a ochotný personál. Už jsme tady byli podruhé, vše zůstalo perfektní, mezitím přibylo parkoviště.
Tomáš Gróf
Všetko bolo skvelé, raňajky úžasné, personal milý,izba krasna cista utulna, tak nejak by to malo byt v ubytovacich zariadeniach. Mozno si treba dat pozor aku izbu si clovek rezevuje. Ak ste sam cestujuci ako ja, tak je to jedno. Ak ste rodina alebo dvojica - rezervujte si vacsiu izbu.